Stolní kalendáře

Součastí mnoha českých pracovních stolů bývá stolní kalendář. Typicky jednoduchý kalendář, na který se stačí z dálky podívat, a hned víte, kolikátého zrovna je. Pokud máte nějaké důležité informace, které si nutně potřebujete zapsat, abyste je měli na očích, u stolního kalendáře máte možnost si na každou řádku k danému datu do řádky napsat, o co přesně v daný den jde.

kalendare-stolni.jpg

I v dnešní digitalizované době nám zcela funkčně slouží klasické stolní kalendáře. Oko každého se potěší nad jejich obrazovou přílohou, stejně tak oceníte prostor, který vám poskytují pro různé poznámky a připomínky. Pomohou rozplánovat váš čas. Informace zapsané ve stolním kalendáři zůstávají stále na očích, proto minimalizují trapné okamžiky, kdy byste mohli zapomenout na důležitou schůzku či něčí jubileum.

Proč stolní kalendáře?

Stolní kalendáře bývají týdenní. Pokud si pořídíte obrázkový kalendář, na každý týden v roce vám připadne jiný obrázek, ať už ryby, přírody, zvířete nebo jednoho z nejmodernějších vynálezů. I takovéto drobnosti mohou zkrášlit interiér vaší místnosti. Samozřejmě stolní kalendáře nemusí být obrázkové, pokud nechcete žádný z obrázků, postačí si koupit pracovní stolní kalendář bez jakékoliv přebytečné grafiky.

Díky tomu, že kalendář vždy ukazuje týden, nemusí být prvním a posledním dnem kalendáře právě Nový rok a Silvestr. To se stane pouze v případě, že Nový rok by připadal na pondělí. Nestane se vám tedy, že by polovina týdne byla prázdná, jen u daných dnů budete mít napsané, že je nový či starý rok.

V takovémto reklamním kalendáři máte u každého dne vypsán svátek, který se na daný den slaví. Státní svátky, Vánoce či výroční svátky bývají zvýrazněny, nejčastěji červenou barvou. Nechybí ani vyznačení dnů, kdy je úplněk či nov měsíce, na řádce s tím určitým dnem bývá obrázek měsíce, podle kterého jednoznačně poznáte, v jaké fázi se měsíc nachází.

Rozhodně je stolní kalendář jedním z nejpraktičtějších věcí pro vaší domácnost.

V naší nabídce najdete například tyto stolní kalendáře:

MAXI MANAGER stolní kalendář
STANDARD stolní kalendář, 30x14cm
MINI stolní kalendář, 14,5×13,5cm
KVĚTINY stolní kalendář, 41x14cm
ELEMENTY PŘÍRODY stolní kalendář, 28×17,5cm
EVROPSKÁ MENU stolní kalendář, 28×17,5cm
AUTA stolní kalendář, 16,5×13,5 cm
LÉČIVÉ ROSTLINY stolní kalendář, 16,5×13,5 cm
NÁRODNÍ A KULTURNÍ PAMÁTKY ČR stolní kalendář, 21×15 cm
BAREVNÝ SVĚT stolní kalendář, 30×15 cm