Potisk kalendářů

Na všechny kalendáře z naší nabídky nabízíme potisk vašeho loga. U většiny nástěnných kalendářů je dotisk realizován na horní lištu, kterou našíváme právě pro tyto účely. Kalendáře od některých výrobců mají kroužkovou vazbu a potiskuje se prodloužený spodní karton (záda).

kalendare-potisk.jpg

V případě plnobarevných motivů a malých sérií je vhodnější místo sítotisku zvolit samolepku. Při tisku samolepek jsou řádově menší režijní náklady na „rozjezd“ technologie, a je tedy možné realizovat zakázky  s vlastním dotiskem prakticky od jednoho kusu.

Zakázková výroba kalendářů

Firemní kalendáře

Pro náročné zákazníky, kteří se nespokojí s tím, co může mít každý druhý, je tady možnost zakázkové výroby reklamních kalendářů přesně podle vašich představ. Připravíme pro vás podklady na potisk včetně nafocení, nebo vytiskneme z dodaných dat. Získáte exkluzivní firemí dárek, který bude na očích po celý rok a bude komunikovat vaši firmu, značku, služby či výrobky.

Konečná cena takového kalendáře nemusí být přitom příliš odlišná od standardně nabízených typů. Záleží samozřejmě na množství, protože u tiskových technologií platí, že s počtem klesá cena za kus.

Soukromé kalendáře

Dáváme vám možnost vytvořit si vlastní kalendář! Stačí zaslat vámi vybrané fotografie na uvedenou adresu a vaše fotografie budou natisknuty na kalendář. Potěšte své známé originálním dárkem, jenž jim připomene krásné chvíle prožité s vámi, či takto ukažte své umělecké fotografie ostatním členům rodiny. Potisk kalendářů je čím dál populárnější, tak nezůstávejte pozadu. Za pár desítek korun budete mít originální potisk kalendáře a vaši přátelé se jistě budou ptát, kde mohou takto originální kalendář sehnat.

Na každém listu vy či vaše ratolesti, rodina, přátelé, známí a i všichni ostatní! Vše zachycené a zvěčněné! Potisk kalendáře není drahá záležitost a přitom může způsobit mnoho radosti. Zkuste darovat své manželce kalendář potisknutý fotkami z vašich líbánek. Potisk kalendáře je pro všechny věkové kategorie. Bude se líbit jak babičkám, které si tak budou moci připomenout dovolenou s vámi, či dětem, které zavzpomínají například na návštěvu zoologické zahrady.

Potisk kalendáře může být skvělým osvěžením pro vaše oko, pokud chcete každý den vidět krásné prožité okamžiky a nechcete vytahovat těžká fotoalba, na kterých se už fotky dávno přilepily k podložce. Může být také skvělým dárkem, je osobní a zároveň praktický, působí nenuceně a je vidět, že jste si již s obdarovaným něco prožili či víte, co má rád a na co vzpomíná.

A nebo si vytvoříte tematický kalendář. Také se vám již stalo, že se vám do vašeho nově vymalovaného pokoje, ve kterém jste zvolili letní barvy, hodí kalendář s lučním kvítím a vy jako na potvoru žádný ne a ne sehnat? Pak je řešení nasnadě! Vyjměte z pouzdra fotoaparát, vyfoťte, co je vašemu zraku libé a fotky pošlete, přijde vám potištěný kalendář, na němž budou natisknuté výtvory libé vašemu oku, a navíc na sebe můžete být pyšní, protože jde o vaše díla! Neváhejte a nechte si potisknout kalendář vašimi vlastními fotkami ještě dnes!